Aktualności

Poniedziałek, Czerwiec 22, 2020, 20:04

Najmłodsi zawodny Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowali w minioną sobotę, 20 czerwca 2020 r. w Zawodach Kontrolnych na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach. Dzieci i młodzież wystartowała w trzech konkurencjach: 60m, skok w dal, 200m. Zawody miały na celu sprawdzenie formy po przerwie spowodowanej epidemią wirusa. Mimo długiej rozłąki z bieżnią nasi lekkoatleci ustanawiali same rekordy życiowe. Po zakończeniu zawodów każdy otrzymał pamiątkowy medal oraz zjedliśmy smaczne lody ufundowane przez firmę Saviano.  Organizacja zawodów dofinansowana z budżetu Gminy Międzydroje. Warto dodać, że dzień wcześniej w Słubicach na Mitingu Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego nasz junior młodszy Artur Udycz uzyskał dwa rekordy życiowe: 100m-11,37 i 300m-36,34.

WYNIKI:

60m (klasy I-III i młodsi)

I seria

1. Miłosz Caban                               11,12

2. Mateusz Niewiadomski               11,99

3. Jagoda Grabowska                    12,23

5. Marta Rozpłoch                          12,30

5. Lilianna Duchińska                     12,76

II seria

1. Weronika Leszczyńska              9,66

2. Hanna Mierzejewska                   9,97

3. Martyna Trojan                            10,79

4. Iga Kowalska                                 10,98

 

60m (klasy IV-VI)

I seria

1. Hubert Hałkowski                      8,94

2. Marta Wołkow                             9,15

3. Igor Mazur                                   9,52

4. Faustyna Kmera                         9,98

II seria

1. Nela Zygmunt                               8,78

2. Gabrysia Sobańska                    9,02

3. Hania Wołkow                              9,05

4. Weronika Ilczenko                     10,04

III seria

1. Piotrek Soiński                             8,23

2. Kacper Caban                               8,53

3. Patryk Jeziorny                            8,86

4. Maciej Dunder                             10,52

IV seria

1. Paulina Młyńska                          8,57

2. Amelia Skupin                              8,59

3. Maja Kucharczyk                         8,97

 

Skok w dal (klasy I-III i młodsi)

1. Weronika Leszczyńska             3,19

2. Martyna Trojan                            3,13

3. Jagoda Grabowska                    2,87

4. Hanna Mierzejewska                   2,77

5. Miłosz Caban                               2,66

6. Marta Rozpłoch                          2,65

7. Mateusz Niewiadomski              2,54

8. Lilianna Duchińska                     2,31

 

Skok w dal (klasy IV-VI)

1. Kacper Caban                               4,43

2. Nela Zygmunt                               4,11

3. Marta Wołkow                             4,01

4. Paulina Młyńska                          3,98

5. Patryk Jeziorny                            3,98

6. Gabriela Sobańska                     3,95

7. Amelia Skupin                             3,84

8. Hanna Wołkow                            3,84

9. Weronika Ilczenko                     3,67

10. Hubert Hałkowski                    3,64

11. Piotr Soiński                              3,60

12. Weronika Ilczenko                   3,52

13. Faustyna Kmera                       3,48

14. Igor Mazur                                   3,39

15. Maciej Dunder                           2,75

 

200m (klasy I-III i młodsi)

I seria

1. Miłosz Caban                               40,50

2. Jagoda Grabowska                    44,33

3. Marta Rozpłoch                          44,74

4. Lilianna Duchińska                     49,11

5. Mateusz Niewiadomski             58,56

II seria

1. Weronika Leszczyńska             35,50

2. Martyna Trojan                            38,81

3. Hanna Mierzejewska                    41,91

 

200m (klasy IV-VI)

I seria

1. Hubert Hałkowski                      33,00

2. Igor Mazur                                    33,46

3. Marta Wołkow                             34,32

4. Faustyna Kmera                         35,81

II seria

1. Nela Zygmunt                               31,42

2. Gabrysia Sobańska                    33,28

3. Hania Wołkow                              33,96

4. Weronika Ilczenko                     35,81

III seria
1. Piotrek Soiński                     28,98
2. Kacper Caban                     29,88
3. Patryk Jeziorny                   31,55
4. Maciej Dunder                     39,87
IV seria
1. Dawid Małolepszy               30,34
2. Paulina Młyńska                 30,84
2. Amelia Skupin                    31,20
3. Maja Kucharczyk                31,47

 


Copyright ©2019 Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje, All Rights Reserved.