Aktualności

Czwartek, Grudzień 10, 2020, 08:43

W dniach 06-07 grudnia 2020 r. reprezentacja Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowała w Ogólnopolskich Halowych Mistrzostwach Czwartków Lekkoatletycznych, które uznawane są za nieoficjalne Halowe Mistrzostwa Polski w kategorii U14. Zawody odbyły się w hali lekkoatletycznej Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale, w którym na co dzień przygotowują się polscy olimpijczycy. Z zawodów wracamy z dwoma brązowymi medalami naszych zawodniczek. Pierwszy z medali zdobyła Maja Kucharczyk, która po fantastycznym biegu na dystansie 600m zajęła 3. miejsce z w wynikiem 1:51,80 oraz nowym rekordem życiowym. Drugi medal dla naszego klubu zdobyła Nela Zygmunt, która w konkursie skoku wzwyż zaliczyła poprzeczkę na wysokości 145cm i zajęła 3. miejsce również z nowym rekordem życiowym oraz IV klasą sportową. Pozostałe wyniki naszych zawodniczek i zawodników:

Gabriela Sobańska – 6. miejsce w skoku w dal-3,89,

Hanna Wołkow – 9. miejsce w skoku w dal-3,65,

Kacper Caban – 9. miejsce w skoku w dal-3,99,

Weronika Ilczenko – 10. miejsce w biegu na 600m-2:12,13,

Paulina Młyńska – 7. miejsce w biegu na 60m-9,10

Anna Kolańska – 17. miejsce w biegu na 60m-10,08.

Gratulacje dla zawodników za wspaniały start oraz nowe rekordy życiowe. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.