Aktualności

Wtorek, Maj 10, 2022, 10:24

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy i zawodniczki Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje, którzy wystartowali w dniu 7 maja w Ogólnopolskim Mitingu Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego w Białogardzie. Nie zawiedli nasi sprinterzy, którzy zajęli czołowe lokaty. Nasz junior Artur Udycz zwyciężył w biegu na 300m z wynikiem 36,25. Zuzanna Ziomko zajęła drugie miejsce w biegu na 200m-26,21 PB oraz trzecie miejsce w biegu na 300m-41,25 SB. Bardzo dobry rezultat osiągnęła Maja Czajkowska kategoria U14 w biegu na 200m-28,29, jest to obecnie drugi wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej. Szymon Kozłowski w debiucie na dystansie 600m osiągnął rezultat 1:33,90 PB. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.