Aktualności

środa, Luty 15, 2023, 18:24

W dniu 4 lutego w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach została zorganizowana uroczysta gala podsumowania sezonu 2022 w Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje. W uroczystości wzięli udział zawodnicy, rodzice oraz zaproszeni goście. Na początku spotkania Prezes AL Międzyzdroje podziękował zarządowi za pomoc w bieżącej działalności klubu, następnie wręczono podziękowania rodzicom, którzy byli najbardziej zaangażowani w rozwój stowarzyszenia. W dalszej części spotkania przedstawiono grupy treningowe, w których obecnie trenuje 64 zawodników i zawodniczek. Przedstawiono główne projekty, które zostały zrealizowane w 2022 r. przy udziale środków zewnętrznych. Wymienione zostały wszystkie wyjazdowe imprezy sportowe, w których uczestniczyli zawodnicy naszego klubu. Po części oficjalnej Zarząd AL Międzyzdroje podziękował Burmistrzowi Międzyzdrojów Panu Mateuszowi Bobkowi za wsparcie finansowe w ramach otrzymywanej dotacji Gminnej, podziękowanie odebrała Wiceburmistrz Pani Beata Kiryluk. Wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla najlepszych zawodniczek i zawodników Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje oraz wyróżnienia dla wszystkich zawodników. Niewątpliwie najlepszą zawodniczką w 2022 roku została Hanna Owczaruk, która zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski U16 w Lublinie w biegu na 600m. Wydarzenie dofinansowane z Budżetu Gminy Międzyzdroje.