Aktualności

Poniedziałek, Grudzień 9, 2019, 19:41 | Brak komentarzy »

Najmłodsi lekkoatleci rywalizowali w niedzielę 8 grudnia w Mikołajkach Lekkoatletycznych z Akademią Lekkoatletyczną Międzyzdroje, które zostały zorganizowane w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego. Zawody odbyły się w hali sportowej przy SP 1 Międzyzdroje, w której zostały rozegrane biegi na 30m, 250m oraz 450m. W zawodach wystartowało dzieci, które zaczynają przygodę z lekkoatletyką. Każdy uczestnik otrzymał z rąk samego Mikołaja pamiątkowy medal, słodką nagrodę oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Bałtycki park Miniatur w Międzyzdrojach. Ogromne podziękowania należą się wszystkim rodzicom i zawodnikom, którzy pomogli w sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Zawody odbyły się dzięki dofinansowaniu Gminy Międzyzdroje.


Wtorek, Grudzień 3, 2019, 09:13 | Brak komentarzy »

Trójka młodych zawodników Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowała w sobotę w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletyka dla Każdego, które odbyły się w największej hali lekkoatletycznej w Polsce w Arenie Toruń. W zawodach wystartowali Szymon Kozłowski, Marta Wołkow oraz Kacper Caban w kategorii U14. Wśród nich wystartowała czołówka zawodniczek i zawodników z całej Polski. Wyniki naszych zawodników: Szymon Kozłowski 300m-49,02, Marta Wołkow skok wzwyż-125cm, Kacper Caban skok w dal 4,27. Sam udział w zawodach był dużym wyróżnieniem dla całej trójki ponieważ zostali oni wybrani z kadry lekkoatletów województwa zachodniopomorskiego w kategorii U14. Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.


Wtorek, Listopad 26, 2019, 13:00 | Brak komentarzy »

REGULAMIN

 

 


Piątek, Listopad 22, 2019, 10:17 | Brak komentarzy »

Najmłodsi zawodnicy i zawodniczki Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowali w dniu 11 listopada w Kamieniu Pomorskim w biegach „Rusz śmiało swoje ciało”. Dzieci w wieku od 4 do 12 lat rywalizowały w biegach na dystansach 100-200m. Naszą Akademię reprezentowało 17 zawodników: Hanna Wańkowska, Miłosz Caban, Lena Wańkowska, Kalina Stolarczuk, Lilianna Duchińska, Hanna Mierzejewska, Franciszek Nogala, Mateusz Jeziorny, Maja Kucharczyk, Weronika Ilczenko, Gabriela Sobańska, Maria Rutkowska, Oliwia Cicholińska, Kacper Caban, Marcel Gondek, Patryk Jeziorny, Piotrek Soiński. Najlepiej wystartowali:

Miłosz Caban I miejsce - 5-6 latki

Hania Wańkowska II miejsce - 5-6 latki

Franek Nogala III miejsce - 7-9 latki

Maja Kucharczyk III miejsce - 10-12 latki

Kacper Caban II miejsce - 10-12 latki

Pozostali zawodnicy również dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca. Każdy uczestnik biegu otrzymał pakiet startowy oraz pamiątkowy medal. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.


Piątek, Październik 11, 2019, 08:24 | Brak komentarzy »

Na przełomie września i października była rozgrywana Szkolna Liga Biegowa dla uczniów SP 1 Międzyzdroje. Organizatorami biegów byli Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach. Szkolna Liga Biegowa to cykl trzech biegów przełajowych na dystansie ok. 850m. Podczas całego cyklu dzieci zbierały punkty za poszczególne miejsca zdobyte w biegach. Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Podsumowując w trzech biegach Szkolnej Ligi Biegowej wystartowało 53 uczniów, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz wolontariuszy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Zawody dofinansowane z budżetu Gminy Międzyzdroje.

WYNIKI

 

Zwycięzcy Poszczególnych kategorii

dziewczęta:

klasy III-IV

 Antonina Sidoruk

klasy V

Weronika Ilczenko

klasy VI

Maria Rutkowska

klasy VII-VIII

Amelia Kujda-Rogowska

chłopcy:

klasy V

Igor Mazur

klasy VI

Patryk Jeziorny

klasy VII-VIII

Marcel Napierała


Copyright ©2019 Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje, All Rights Reserved.